Kiks Fiorentine i Milana, Roma golovima Džeke i Florenzija slavila u Udinama

NOVI kiks Fiorentine! U 29. kolu Serie A Fiorentina je na svom terenu odigrala samo 1:1 s Veronom.

Domaći su poveli preko Zaratea u 40. minuti, a bod Veroni, uvjerljivo najlošijoj momčadi lige, donio je Pisano tri minute prije kraja. Kalinić je za Fiorentinu, koja je četiri utakmice bez pobjede, odigrao posljednjih 15 minuta, a Badelj nije bio u konkurenciji za ovaj susret. Za Veronu je cijelu utakmicu odigrao Rebić, koji tamo igra na posudbi upravo iz Fiorentine.

Roma je slavila s 2:1 kod Udinesea pogocima Džeke i Florenzija, a kod domaćina u igru nisu ulazili Balić i Perica.

U dvoboju "davljenika" Carpi je pogotkom De Guzmana iz penala u 90. minuti pobijedio Frosinone.  Milan je odigrao samo 0:0 kod Chieva, te je slavna momčad sve dalje od pozicija koje vode u Ligu prvaka.