Ristovski navijačima Rijeke: Ne mrzim vas, ali izgubili ste svaki moj respekt

DINAMO je nevjerojatnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva. Rijeka je povela golom Marka Pjace iz penala u 49. minuti, a Dinamo je do pobjede došao golčinom Brune Petkovića u 75. i lijepim golom Arbera Hoxhe u 89. minuti.

Nakon utakmice na Instagramu se oglasio Stefan Ristovski, desni bočni Dinama i bivši nogometaš Rijeke, s kojom je bio i prvak Hrvatske. Tijekom derbija na Rujevici trpio je zvižduke pri svakom kontaktu s loptom, a padale su i uvrede na njegov račun. Navijači Rijeke su mu nerijetko psovali majku, a kako ju je Ristovski nedavno izgubio, te su ga riječi očito jako pogodile.

"Ne mrzim vas, ali ste izgubili svaki moj respekt. Obitelj je iznad nogometa. Iznad svega! #zatebe majko", napisao je u objavi.