Kohorta izvjesila transparente. Pogledajte što su napisali navijači Osijeka

OSIJEK i Lokomotiva na Opus Areni odigrali su 1:1 u susretu 15. kola SuperSport HNL. Kohorta, osječka navijačka skupina, na tribinama domaćeg stadiona izvjesila je transparente s porukama: "Silne krađe na račun kluba. Umjesto reakcije - okrenuta leđa navijačima i teror redarskih službi."

Osijek je peti u HNL-u

Lokomotiva je povela u 11. minuti golom Indrita Tucija, a Osijek, koji je bio puno bolji u drugom poluvremenu, do boda je došao golom Ivana Fiolića tri minute prije kraja susreta.

Osijek se nalazi na petom mjestu hrvatskog prvenstva s 22 boda. Slavonskog prvoligaša u sezonu poveo je trener Stjepan Tomas, no on je smijenjen uslijed slabih rezultata te ga je zamijenio nekadašnji trener Zoran Zekić, kojem je to novi mandat. Današnji protivnik Lokomotiva je sedma s 16 bodova.