LIGE PETICE

Komnen Andrić zabio dva gola u 11 minuta u francuskoj ligi

KOMNEN Andrić, bivši napadač Dinama i Inter Zaprešića, zabio je dva gola u pobjedi svog Clermonta 4:2 na gostovanju kod Reimsa u drugom kolu francuskog prvenstva. Domaćini su poveli u prvom poluvremenu golovima Doumbije u 23. te Baloguna u 30. minuti.

No crveni karton igrača Reimsa Agbadoua u 48. minuti promijenio je stanje na terenu. Andrić je najprije u 51. minuti zabio iz penala, a onda i u 62. pogodio na asistenciju Ogiera za 2:2. Srpski napadač napustio je teren u 76. minuti. Za konačnih 4:2 zabili su Saračević i Bela.

Srpski napadač bio je igrač zagrebačkog Dinama od siječnja 2019. godine pa sve do ovog ljeta, kad je za milijun eura prešao u francuski Clermont. Debitirao je u Ligue 1 prošlog vikenda, kad je njegova momčad izgubila od PSG-a 5:0. Andrić bi ove sezone vjerojatno bio treći napadač u Dinamu, no u Clermontu je trenutno prvi izbor.