Kovač do boda u 92., Rebić asistirao za veliki remi Eintrachta

ODLIČNU utakmicu 5. kola Bundeslige u Frankfurtu su odigrali Eintracht Nike Kovača i Ante Rebića i berlinska Hertha.

Bio je to dvoboj pete i šeste momčadi na ljestvici, a utakmica je završila 3:3.

Vedad Ibišević doveo je Herthu u prednost u 19. minuti s bijele točke. No, momčad Nike Kovača preokreće rezultat golovima Fabiana u 39. na asistenciju Bluma, te u 45. kada je zabio Alexander Maier.

Ipak, sjajni Ibišević zabija i drugi, za 2:2, sjajnim volejem nakon ubačaja Essweina u 58. Minuti, a Hertha ponovno dolazi u prednost u 65 nakon gola Esswiena u 65. minuti, kome je asistirao fantastični Ibišević.

No, tu nije bio kraj uzbuđenjima. Ante Rebić, koji je u igru ušao u 60 minuti, u drugoj minuti sudačke nadoknade asistira Hectoru za konačnih 3:3.

Prvak Bayern gostovao je u Hamburgu kod HSV-a, a Bavarci su slavili puno teže nego što se očekivalo.

Bayern je jedva, golom Kimmicha u 89. minuti na asistenciju Riberyja, pobijedio s 1:0 HSV i nastavio sjajni niz: osam utakmica i osam pobjeda na početku sezone.

Loša je vijest za Ancelottija je ozljeda Hummelsa, kojem je krajem prvog poluvremena otišlo koljeno.