hrvatski treneri

Kovač rasturio i u polufinalu kupa za najveći meč s Monacom

NIKO KOVAČ izborio je najvažniju pobjedu otkako je u Monacu, premda je igrao protiv četvrtoligaša.

Nakon što je dva kola prije kraja prvenstva nadomak plasmana u Ligu prvaka, sada je šestom pobjedom u posljednjih sedam utakmica došao do velikog uspjeha i u kupu.

U polufinalu natjecanja pobijedio je 5:1 kod Rumilly Vallieresa, koji se senzacionalno probio među četiri najbolje momčadi.

Rumilly je i u ovoj utakmici pokazao da nije slučajno došao ovako daleko. U 20. minuti poveo je golom Peugeta.

Međutim, Monaco je za samo pet minuta preokrenuo autogolom Bozona te golom Tchouamenija i na poluvrijeme otišao s prednošću 2:1.

Ben Yedder je u 55. minuti prednost favorita učinio nedostižnom, a do kraja su zabili još Fabregas u 78. i Golovin u 82. minuti.

Niku Kovača tako za šest dana čeka utakmica za prvi trofej u prvoj sezoni s Monacom.

Finale kupa protiv PSG-a na Stade de Franceu.