Kramarić debitirao protiv Bayera

U NJEMAČKOJ je nastavljeno nogometno prvenstvo, a u dvoboju Hoffenheima i Bayer Leverkusena debitirao je Andrej Kramarić, dok je Tin Jedvaj upisao prvi nastup ove sezone.

Hoffenheim je poveo golom Jiloana Hamada u 40. minuti,  a Leverkusen je stigao do poravnanja preko stopera  Omera Topraka u 75.  Hoffenheimu ovaj remi nije puno pomogao jer je predzadnji na ljestvici.

Kramarić, koji je došao na posudbu iz Leicestera, igrao je za Hoffenheim od 83. minute, ali bez značajnijeg učinka. Hrvatski stoper Tin Jedvaj, nakon velikih problema sa ozljedama, upisao je prvi nastup ove sezone za Leverkusen. Igrao je do 68. minute, a u 54. njegov udarac sa vrha 16-erca prošao je tik uz vratnicu.

Stuttgart je pobjedom u gostima kod Koelna sa 3:1 umakao iz zone ispadanja, dok je Hannover porazom 1:2 od Darmstadta pao na posljednje mjesto Bundeslige