LIGE PETICE

Kramarić promašio penal protiv Wolfsburga

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je ove sezone pet golova iz penala od ukupno 16 u Bundesligi. Međutim, danas protiv Wolfsburga nije uspio pogoditi s bijele točke i povećati prednost Hoffenheima na 2:0. Trenutačno je 1:1.

Nakon što je Adam Szalai zabio za vodstvo u devetoj minuti poslije sjajne akcije, domaćin je dobio i penal u 15. minuti. Sudac je vidio prekršaj u šesnaestercu, a odgovornost je preuzeo hrvatski napadač.

Uspio je prevariti golmana Pernara, koji se bacio u desnu stranu, ali je Krama pogodio lijevu stativu i propustio stići do svog 22. gola ove sezone u 34 utakmice, a upisao je do sada i pet asistencija.

Međutim, njegov promašaj skupo je koštao Hoffenheim, koji je primio gol za 1:1 u 42. minuti pogotkom lijevog beka Williama.