Kramarić sebično pucao umjesto da doda i promašio gol. Perišić poludio i opsovao ga

HRVATSKA na rasprodanom Poljudu protiv Walesa remizirala 1:1 u prvoj utakmici skupine D kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. Rezultat je nakon prvog dijela bio 1:0 za Hrvatsku nakon prvih 45 minuta, a jedini pogodak postigao je Andrej Kramarić. Isti igrač je pred kraj prvog dijela bio i akter najnegativnijeg trenutka Hrvatske u prvom poluvremenu.

Williams je pogriješio u dodavanju i Kramarić je dobio loptu na 30-ak metara od gola. Nikoga nije bilo oko njega, pa je krenuo prema golu Walesa. Iako je mogao dodati Perišiću koji se ubacivao s lijeve strane, Kramarić je pucao i promašio gol. Perišića je naljutio taj potez pa je opsovao Kramarića. "Ajde u kurac, jebote", dalo se otprilike pročitati s Perišićevih usana.

Kraj susreta obilježio je gol Walesa u 93. minuti. Broadhead je šokirao Hrvatsku. Nakon ubačaja iz auta zabio je tako što je lopta glavom prebačena na drugu stativu, a on ju je ondje spremio u mrežu.