Kranjčaru odlične ocjene za susret protiv Wigana

ENGLESKI mediji jednoglasni su u ocjeni igre Nike Kranjčara u 32. kolu Premiershipa. Portsmouth je na domaćem terenu pobijedio Wigan 2:0, a Kranjčarova igra valorizirana je sedmicom i od Sky Sportsa i Timesa.

Kranjčar je odigrao svih devedeset minuta, a asistirao je za drugi pogodak Jermainea Defoea. Posebno opasan za goste bio je u prvom poluvremenu, jednom iz slobodnog udarca, a jednom iz igre.

Vratar Portsmoutha David James bio je junak utakmice i prema engleskim medijima. U 62. minuti obranio je udarac s bijele točke Tayloru i zaslužio epitet igrača utakmice i prema Timesu i Sky Sportsu.

Treba spomenuti da je prema mišljenju posjetitelja internet stranice Sky Sportsa i njihovim glasovima, hrvatski reprezentativac uz Defoea s prosječnom ocjenom 8.4 bio drugi najbolji igrač utakmice, odmah iza Jamesa s prosječnom ocjenom 8.6.