Kvalifikacije za EURO 2008 na Vašem računalu!

UTAKMICA je počela, uzdanica domaće ekipe stradala je u neugodnom duelu s obrambenim igračem, gosti su poveli, domaća ekipa gubi živce i skuplja žute kartone. Sve je izglednije da Vaš listić iz kladionice možete baciti u vjetar zajedno sa svojim predviđanjima o glatkih 1:0 na prvom poluvremenu.

Taj film ne morate gledati!

Probajte ovako, sigurno će vam se svidjeti:
Utakmica je počela, situacija ne odgovara predviđanjima koja ste imali prije sučevog prvog zvižduka. No, Vas to niti najmanje ne uznemirava jer istovremeno pratite događaje na terenu i ponudu koeficijenata koja se mijenja iz sekunde u sekundu. Imate sve informacije, možete reagirati u svakom trenutku… šanse za pogrešku svedene su na minimum, svaka minuta do kraja susreta Vaša je nova prilika za pobjedničku prognozu!

Nogometne kvalifikacije za odlazak na EURO 2008 stigle su u odlučujuću fazu, a i Vi se možete uključiti u LIVE akciju putem računala jer prenosi najbolje kvalifikacijske utakmice uz izravan LIVE stream. Bez naknade!

Registrirajte se na bwin.com, pratite utakmice uz LIVE prijenos, predviđajte LIVE i pobjeđujte LIVE!