SERIE A

Lazio u golijadi pobijedio Genou, Badelj asistent i najbolji igrač gostiju

U PRVOJ nedjeljnoj utakmici 34. kola Serie A Lazio je pobijedio Genou 4:3.

Rimljani su postigli prvih pet golova u utakmici, ali jedan i u vlastitu mrežu, a Genoa je u završnici smanjila, ali nije uspjela doći do boda. Njen najbolje ocijenjeni igrač prema SofaScoreu bio je Milan Badelj, koji je i asistirao za zadnji gol u utakmici.

Grafika: Sofascore za IndexSport

Lazio je poveo 2:0 golovima Corree u 30. i Immobilea iz penala u 40. minuti. U drugoj minuti nastavka Crnogorac Marušić postigao je autogol za 2:1, ali već minutu kasnije Luis Alberto je domaćinima vratio prednost od dva pogotka, a Correa u 56. svojim drugim golom povisio na 4:1.

U 80. minuti Scamacca je smanjio iz penala, samo minutu poslije Šomurodov je na asistenciju hrvatskog veznjaka pogodio za konačnih 4:3.

Badelj je odigrao cijelu utakmicu za Genou, a Marko Pjaca ušao je na poluvremenu.