Leko doživio novi poraz u Belgiji

HRVATSKI trener Ivan Leko (46) doživio je novi poraz kao trener Standard Liegea. Bivši Hajdukov trener poražen je na gostovanju kod Westerloa 2:1. Domaći su poveli golom Nicolasa Madsena u 36. minuti iz jedanaesterca, a Standard je izjednačio u 45. preko Konstantinosa Laifisa. Pogodak za tri boda Westerloa postigao je Griffin Yow u 62. minuti. Hrvatski napadač Matija Frigan igrao je od 90. minute, a Stipe Perica nije ulazio u igru kod gostiju.

Za Leku je ovo bio treći poraz u šestoj utakmici. Standard je trenutno 11. momčad belgijskog prvenstva, a Westerlo je na desetoj poziciji. Leko je Standard preuzeo 4. siječnja, a Hajduk je vodio od 31. prosinca 2022. do 23. listopada prošle godine. U karijeri je još vodio Sint-Truiden, Club Brugge, Al-Ain, Royal Antwerp i SH Port.