Liga prvaka: Stuttgart bolji od Manchestera, Marseille od Partizana...

U LIGI prvaka nastupilo je čak sedam hrvatskih nogometaša. Stuttgart, Zvonimira Solde i Jurice Vranješa, pobijedio je Manchester 2:1. Runje i Butina branili su dobro, za Marseille, odnosno Club Brugge.

U Panathinaikosu, Marić i Vlaović također su bili dobri, a Marić je propustio odličnu priliku za pogodak.

Dario Šimić bio je na klupi Milana, dok je Mario Stanić bio u gledalištu.

SKUPINA E:

Strijelci: Imre Szabics 50, Kevin Kuranyi 52 / Ruud van Nistelrooij 67-11m

Strijelci: Pantelis Kostan 88 / Emerson 35; CK: Yiannis Goumas, Panathinaikos, 57;

Silvio Marić odigrao je svih 90, a Goran Vlaović prve 64 minute za Panathinaikos

TABLICA:

SKUPINA F:

Strijelci: Costinha 7 / Ivan Helguera 28, Santiago Solari 37, Zinedine Zidane 67

Pobjeda najskuplje momčadi svijeta svih vremena u Portu (3:1) u Ligi prvaka, izborena i bez ozlijeđenoga Davida Beckhama, donijela je smirenje u Real Madridu, kojemu i ne ide najbolje u španjolskom prvenstvu.

Branič Roberto Carlos kazao je kako je Liga prvaka "kao stvorena za Real", jer se protiv Reala svi žele nadigravati.

Real je u zadnjoj takmici Primera Lige poražen u Valenciji (0:2), a Carlos kaže kako u "španjolskom prvenstvu protiv njih svi igraju sa deset igrača u obrani".

Jednostavno, u Ligi prvaka imamo više prostora pa naša kvaliteta dolazi do izražaja, kazao je Brazilac, koji vjeruje da će već u sljedećem susretu protiv Partizana u Beogradu osigurati osminu finala Lige prvaka.

Strijelac: Wesley Sonck 11, 54;

Tomislav Butina branio je svih 90 minuta, dok je Josip Šimić ušao u 79. minuti za Club Brugge