Liga za prvaka: Varteks bolji od Zagreba, remi Slavena i Rijeke

Zagreb je poveo već u 3. minuti, strijelac je bio Sandro Klić na asistenciju Sergeja Jakirovića. U 6. minuti Zagrebaši su propustili još jednu dobru priliku, a minutu kasnije Jakirović je pucao iz daljine, ali nedovoljno precizno.

U 18. minuti domaćini su golom Gorana Mujanovića na asistenciju Halilovića uspjeli izjednačiti.

Dugo vremena igralo se bez prilika, a onda je u 68. minuti nakon velike pogreške Zagrebove obrane Halilović pogodio za 2:1, a samo tri minute kasnije Ramadani je uspio pogoditi za 3:1.

Do kraja susreta Varteks je bio dominantan na terenu, ali rezultat se nije promijenio.

U prvih petnaest minuta Rijeka je pokazala više i ubilježila dvije izgledne prilike, ali bez učinka. Slaven je uzvratio udarcem Karabogdana iz daljine, ali Radman je bio na mjestu.

Slaven je poveo nakon što je u 41. minuti Musa sjajno pucao po zemlji iz slobodnog udarca i svladao Radmana.

U 69. minuti Riječani su uspjeli izjednačiti pogotkom Dumitrua Mitua na asistenciju Katulića, koji je sam prošao nekoliko braniča Slavena i sjajno dodao Mituu, koji je bez problema pospremio loptu u gol Slavena.