Inter lakoćom dobio Šibenčane, Zagreb iščupao pobjedu protiv Lučkog

OSIM pobjede Dinama protiv Karlovca (5:0), u terminu od 20 sati odigrale su se još dvije utakmice četvrtog kola HNL-a. U obje su slavili domaćini - Inter je u Zaprešiću s 2:0 pobijedio Šibenik, a Zagreb je u Kranjčevićevoj nadvisio Lučko s minimalnih 1:0.

Pobjedu iz Vinkovaca u prošlom kolu nogometaši Intera potvrdili su s nova tri boda, protiv desetkovanih Šibenčana koji su se Divu iz predgrađa predstavili u blijedom izdanju.

Golom Ante Budimira Žuti su poveli u 23. minuti, a u nastavku je Mislav Oršić u 56. minuti povećao na 2:0 poslije čega se gosti nisu vratili.

Lučko je u Kranjčevićevoj bilo bolji suparnik od Zagreba, imali su puno više konkretnih prilika za pogodak, ali Pjesnici su uspjeli zatresti mrežu. Pošlo je to za nogom Svenu Dediću u 48. minuti susreta, a iako su gosti žestoko pritisnuli, ostalo je 1:0.