Lokomotiva povela protiv Rijeke, a tribine Kranjčevićeve skandirale "Dinamo, Dinamo"

RIJEKA nastavlja borbu za titulu gostovanjem kod Lokomotive u 32. kolu SuperSport HNL-a. Dinamo je subotnjom pobjedom nad Varaždinom zasjeo na vrh ljestvice s bodom više od Rijeke, koja će pokušati osvojiti tri boda na stadionu u Kranjčevićevoj kako bi se vratila na prvo mjesto.

Na poluvremenu je 2:0 za Lokomotivu. Prvi gol pao je u 37. minuti. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca gosti su loše reagirali na jednu odbijenu loptu i onda je pala pred Roberta Mudražiju, koji ju je ugurao u gol za vodstvo Lokomotive. Nakon toga je zapadna tribina Kranjčevićeve počela skandirati "Dinamo, Dinamo".

Drugi gol je pao u 43. minuti. Goričan je ubacio iz kornera, lopta je došla do Smakaja, koji je pucao, a loptu u petercu u gužvi u gol je skrenuo Marin Šotiček.