Preokret na Rujevici: Hrabra Lokomotiva protiv Rijeke nije uspjela pomoći Dinamu (2:1)

RIJEKA je pobjedom protiv Lokomotive 2:1 ponovno pobjegla Dinamu na šest bodova razlike na vrhu HNL-a!

Domaća momčad na Rujevici je dominirala svih 90 minuta, ali je ipak Lokomotiva povela. U 35. minuti je Ćorić šokirao sve na svijetu pogotkom nakon ubačaja Capana.

Ranije je Rijeka propustila dvije sjajne prilike, a obje je upropastio Gavranović. Prvo je napadač Rijeke sam zaustavio pokušaj Andrijaševića, a zatim je izašao ispred gostujućeg vratara Šempera i neuspješno ga pokušao prevariti lobom.

Rijeka do preokreta na krilima Ristovskog

Srećom po Riječane uspjeli su se vratiti već do kraja prvog poluvremena. Ristovski je ubacio, a Bradarić sjajnim udarcem glavom izjednačio rezultat.

Gol odluke za veliko slavlje na Rujevici i nova tri boda zabio je Gorgon nakon još jednog ubačaja sjajnog Ristovskog.

Loša vijest - Ristovski propušta derbi s Hajdukom

Ova utakmica donijela je i jednu lošu vijest Riječanima - u sljedećem kolu u derbiju protiv Hajduka ne mogu računati na Ristovskog. Naime, on je dobio žuti karton zbog naguravanja poslije pogotka Lokomotive.

Sastavi:

Rijeka: Prskalo, Ristovski, Zuta, Gavranović, Elez, Gorgon, Andrijašević, Ristovski, Mišić, Bradarić, Vešović

Lokomotiva: Šemper, Rožman, Majer, Rrahmani, Ćorić, Grezda, Kolinger, Doležal, Oluić, Capan, Majstorović