Arsenal razbio Chelsea u londonskom derbiju

ARSENAL je razbio Chelsea s 3:0 u šestom kolu Premier lige. Momčad Arsene Wengera završila je posao u prvih 45 minuta, kada je zabila sva tri gola susjedima u velikom londonskom derbiju.

Ekipu Antonija Contea prvi je šokirao Alexis Sanchez u 11. minuti nakon greške Garyja Cahilla, dok je na 2:0 povisio Theo Walcott ti minute kasnije nakon centaršuta Bellerina s desne strane.

Točku na i stavio je u 43. minuti Mesut Ozil, koji je povukao kontranapad, dodao do Sancheza, a napadač asistirao Nijemcu čiji je volej završio u golu za konačnih 3:0.

Do kraja utakmice Walcott je mogao zabiti još koji gol, ali je Courtois sjajno branio, baš kao i Petr Čeh na drugoj strani, koji je uspio intervenirati i skinuti zicer Batshuayiju u 83. minuti.

Topnici su vezali četvrtu pobjedu zaredom u Premier ligi, dok su Bluesi i treći susret ne znaju za pobjedu, uz dva poraza i jedan remi. Također, Arsenal je 73. put svladao Chelsea, koji je ima 61 pobjedu, uz 54 remija.