Maglica zabio dva gola u pobjedi kod prošlosezonskog finaliste Europa lige

ANTON MAGLICA zabio je dva gola u pobjedi njegovog Apollona kod Marseillea 3:1 u šestom kolu grupne faze Europa lige.

Prošlosezonski finalist Europa lige ostao je s igračem manje već u 8. minuti kada je direktni crveni karton dobio Kamara i skrivio penal, a Maglica s 11 metara donio vodstvo gostima.

Ipak, Francuzi su uspjeli izjednačiti već u 11. minuti preko Thauvina, ali je Maglica u 30. ponovno donio prednost Apollonu. Stylianou je sjajno ubacio s desne strane na drugu vratnicu, a bivši napadač Osijeka i Hajduka glavom poslao loptu u mrežu.

Konačan rezultat potpisao je Stylianou u 56, a Marseille je do kraja dobio još jedan crveni karton. U 93. je drugi žuti karton dobio Ocampos.

Apollon je završio na trećem mjestu u skupini H sa sedam bodova iza prvog Eintrachta (15), Lazija (9), a ispred Marseillea, koji je osvojio svega jedan bod.