Championship

Majstorija Halilovića za prvi gol i pobjedu Birminghama protiv QPR-a

ALEN HALILOVIĆ je majstorskim pogotkom donio pobjedu Birminghamu nad Queens Park Rangersom (2:1) u 33. kolu Championshipa.

Charlie Austin je pogodio za vodstvo gostiju u 44. minuti, a domaćin je na izjednačenje čekao do 82. minute kada je zabio Kristian Pedersen. Tri minute kasnije Halilović je postavio konačnih 2:1.

Prvi gol u osmom nastupu za klub

Hrvatski nogometaš je dobio loptu na nekih 18 metara od gola i onda je sjajno pogodio suprotnu stranu protivničkog gola.

Halilović je tako bio joker s klupe jer je u igru ušao u 63. minuti umjesto Ivana Sancheza.

Ovo je bio njegov prvi gol za Birmingham, u koji je stigao u studenom prošle godine. Računajući današnji susret, odigrao je ukupno osam utakmica za englesku momčad koja se nalazi na 21. mjestu Championshipa, koji broji 24 ekipe.