EURO U-21

Majstorski prvijenac Olma za Španjolsku na U-21 Euru

Screenshot

DINAMOV dragulj Dani Olmo nastavlja briljirati, ovaj put u dresu španjolske U-21 reprezentacije na Europskom prvenstvu. Postigao je svoj prvi gol za mladu reprezentaciju u sedmom nastupu.

Zabio je Belgiji za 1:0 u sedmoj minuti nakon lijepe asistencije Carlosa Solera s desne strane. Dočekao je loptu na vrhu šesnaesterca i fino isprve lijevom nogom potegnuo u lijevi kut golmana De Wolfa, koji je ostao nepomično gledati.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale

Olmo je prvu utakmicu protiv Italije propustio i Španjolska je izgubila 3:1 nakon što je povela. Poveli su i protiv Belgije, no na 1:1 je izjednačio Bornauw u 24. minuti, a pobjedu Furiji donio je Fornals u 89. minuti.