MAKEDONSKA SENZACIJA Vardar pobijedio Fenerbahče, a svi se smiju autogolu turskog braniča

MAKEDONSKI Vardar priredio je veliko iznenađenje u prvoj utakmici doigravanja za Europa ligu. S 2:0 je na svom terenu pobijedio slavni Fenerbahče.

Makedonci su na svom europskom putu već izbacili Malmö, a zatim pobijedili Kopenhagen i ispali iz kvalifikacija za Ligu prvaka, no sada su ipak na korak do europske jeseni.

Berseghyan je u 20. minuti doveo Vardar u vodstvo i obranili ga do kraja regularnog dijela utakmice. U 89. minuti ostali su s desetoricom nakon što je Grnčarov dobio drugi žuti karton, ali i s igračem manje uspjeli su doći do drugog gola.

Turski branič Topal zabio je nevjerojatan autogol u 92. minuti. Neometan je glavom lobao vlastitog golmana sa desetak metara.

Veliki uspjeh za Vardar dogodio se samo par dana nakon što je klub doživio težak udarac. Bogati ruski vlasnik odlučio se povući iz kluba, a onda je otišao i trener Goce Sedloski. Uzvrat se igra za tjedan dana u Istanbulu.