Manchester United je konačno nekoga pobijedio

MANCHESTER UNITED plasirao se u osminu finala engleskog Liga kupa nakon što je na Old Traffordu pobijedio Crystal Palace 3:0. Erik Ten Hag odmarao je dosta prvotimaca, a rezerve su odlično odradile posao i prekinule niz od tri uzastopna poraza u svim natjecanjima.

United je poveo u 21. minuti golom Alejandra Garnacha, a sve je bilo gotovo sedam minuta kasnije kad je Casemiro zabio za 2:0 na asistenciju Mounta. Martial je u 55. minuti zabio i treći gol za United, a zaboravljeni Donny van de Beek ušao je s klupe pred kraj što mu je bio prvi nastup još od siječnja.

Na ostalim terenima trećeligaš Exeter City je izbacio premierligaša Luton, Wolvesi su ispali u gostima kod Ipswicha (3:2), a Burnley je slavio kod niželigaša s visokih 4:0. Middlesbrough je s 2:0 bio bolji u gostima od Bradford Cityja.