LIGE PETICE

MANCHESTER UNITED - WATFORD 3:0 United preskočio Mourinha u utrci za Ligu prvaka

UVJERLJIVOM domaćom pobjedom (3:0) protiv Watforda u 27. kolu Premier League, Manchester United uzeo je peto mjesto Tottenhamu.

Chelsea mu na četvrtoj poziciji, posljednjoj koja iduće sezone donosi igranje u LP-u, bježi tri boda.

Prvi gol u važnoj pobjedi Uniteda postigao je Bruno Fernandes iz penala u 42. minuti. Najefikasnijem veznjaku u Europi ovo je prvi gol za United otkako je u zimskom prijelaznom roku došao iz lisabonskog Sportinga uz odštetu od 55 milijuna eura.

Drugi je nakon sjajne solo akcije zabio Anthony Martal u 58. minuti, a konačan rezultat postavio je Mason Greenwood u 75. minuti na dodavanje Fernandesa.