Mbappeova poruka na Instagramu bez ijednog slova. As: Što je time htio reći?

KYLIAN MBAPPE ponovo je zamijenjen prije kraja utakmice, ovaj put u susretu u kojem je njegov Paris Saint-Germain pobijedio Marseille 2:0. Mbappe je igrao do 65. minute, kada je morao na klupu, pa je nastavio seriju utakmica u kojima nije odigrao svih 90 minuta. U posljednjih sedam ligaških susreta samo je jedan odradio u punoj minutaži, protiv Montpelliera kojem je zabio tri i asistirao za jedan gol u pobjedi 6:2.

Francuski napadač za kojeg se piše da će na kraju sezone napustiti PSG i karijeru nastaviti u Realu nakon utakmice je ostavio poruku na Instagramu. Nije napisao niti jednu riječ, ta poruka prikazuje tek trenutak u kojem po jakoj kiši napušta teren u trenutku zamjene, dok u desnoj ruci drži kapetansku traku kluba.

Njegova objava je i tema kojom se bave mediji pa je tako As objavio tekst u kojem se pita što je Mbappe tom porukom htio reći. Navodi se i da je bio bijesan zbog izmjene.