Mirko Oremuš zabio prvi gol u dresu Hapoel Tel Aviva

U POLUFINALNOJ utakmici Izraelskog Toto Cupa, Hapoel iz Tel Aviva je u gostima svladao Maccabi Petah Tikvu s 3:1, a strijelac trećeg gola za pobjednike bio je Mirko Oremuš. Igraču Hajduka koji je na posudbi do kraja sezone u redovima Hapoela iz Tel Aviva bio je to premijerni pogodak u dresu Hapoela.

Domaćini su prvi poveli - Merey je bio strijelac za Maccabi u 35. minuti, no samo pet minuta kasnije poravnao je Badier. U nastavku je Cohen donio prednost gostima, a prolazak u finale ovog natjecanja potvrdio je Oremuš u 83. minuti.

Osim plasmana u finale kupa momčad Mirka Oremuša vrlo dobro stoji i u nacionalnom prvenstvu gdje trenutno drži 3. poziciju.

U drugom dvoboju finale je nakon produžetaka izborila vodeća momčad lige Hapoel Shmona pobjedom nad imenjakom iz Beer Sheve s 2:1. Gol odluke zabio je Abed minutu prije kraja drugog produžetka.

Izraelski Toto Cup, polufinale:

Maccabi Petah Tikva – Hapoel Tel Aviv 1:3 (Merey 35 / Badier 40, Cohen 50, Oremuš 83)

Shmona – Hapoel Beer Sheva 2:1 (Solari 12, Abed 119 / Aksbard 48)