LA LIGA

Modrić nahvalio Realovog srpskog junaka: Pokazao je da možemo računati na njega

LUKA JOVIĆ u subotu je u 18. minuti utakmice kod Real Sociedada zamijenio ozlijeđenoga Karima Benzemu. U 47. je asistirao Viniciusu, a 10 minuta poslije i sam zabio za pobjedu Real Madrida 2:0.

Srpskom je napadaču to bio tek deveti nastup u sezoni i prvi u kojem je odigrao više od 30 minuta.

Zadovoljni izvedbom i golom

"Odigrao je vrlo dobru utakmicu. Osigurao je asistenciju i zabio nakon što dugo nije igrao. Pokazao je da možemo računati na njega. Vrlo smo zadovoljni njegovom izvedbom i golom", prokomentirao je Jovićev nastup Luka Modrić, koji je imao sreće da mu termin Realove utakmice pada baš na dan između hrvatskog polufinala i finala Davis Cupa u Madridu.

Modrić je u San Sebastianu odigrao cijelu utakmicu, a Real se s nova tri boda učvrstio na vrhu La Lige. Sevilla ima osam bodova zaostatka, iako i s utakmicom manje.

Benzema ne igra u utorak, u nedjelju bi mogao

Inače, Benzemina ozljeda nije teže prirode, iako je izvjesno da će propustiti susret s Interom u Ligi prvaka u utorak.

"Karim ima problem, smetao mu je malo i mislim da neće igrati u utorak, ali iduće nedjelje bi mogao", rekao je trener Reala Carlo Ancelotti.