Subašić obranio penal, Lyon spasio bod u derbiju s Marseilleom

U DERBIJU 22. kola francuskog prvenstva Lyon i Marseille podijelili su bodove remijem 1:1.

Pred 56 tisuća ljudi na Stade de Lumieres u Lyonu gosti su poveli golom Cabelle u 64. minuti, a 12 minuta kasnije Tolisso je na asistenciju Valbuene vratio "Lavove" u igru. No, unatoč dominaciji i desetak udaraca u okvir gola Lyon nije uspio preokrenuti.

Obje momčadi su ovim rezultatom izgubile jer su ostale na 30 bodova (8. i 9. mjesto), a mjesto u Ligi prvaka bježi im šest bodova.

Monaco je s visokih 4:0 pregazio Toulouse u 22. kolu francuske lige i tom se pobjedom probio ne drugo mjesto Le Championnata.

Zanimljivo, momčad iz Kneževine prvi je put ove sezone zabila tri gola na domaćoj utakmici.

Golove su postigli Bernardo Silva, Fabio Coentrao, Carillo i Helder Costa, a u 39. minuti kod rezultata 2:0 Danijel Subašić obranio je jedanaesterac Wissamu Ben Yedderu.