hrvatski nogometaši

Moro zabio prvi gol ove sezone. Pogledajte ga

MOSKOVSKI Dinamo pobijedio je danas Himki 4:1 u 12. kolu ruskog prvenstva.

Dinamo je poveo u 12. minuti golom Nikole Mora, kojemu je to bio prvi gol u ovoj sezoni. Zaharijan je ubacio iz kornera, a Moro je lukavim udarcem glavom skrenuo loptu u gol za 1:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL NIKOLE MORA.

Moskovljani su potpuno dominirali susretom pa su u 26. minuti preko Gruleva poveli 2:0. Treći i četvrti gol zabili su Tjukavin i Grulev u drugom poluvremenu prije nego što je Ademi u 90. minuti ublažio poraz gostiju.

Moro je i ove sezone nezamjenjiv član početne postave Dinama, koji je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto tablice. Moro konstantno igra na poziciji zadnjeg veznog, a uz ovaj gol upisao je i dvije asistencije. Dosad je za moskovski Dinamo odigrao 39 utakmica te upisao četiri gola i tri asistencije otkad je u Rusiju došao iz zagrebačkog Dinama za 8.5 milijuna eura.