Najgluplji crveni karton ikada: Utrčao s klupe i srušio protivničkog igrača

S KLUPE je, kažu, jako teško gledati utakmice, osobito kad je završnica dramatična, a pritom se igra i za neki trofej.

Tako je bilo i ovog vikenda u Meksiku gdje su Cruz Azul i Club America igrali finale doigravanja tamošnjeg prvenstva. Prva utakmica završila je bez golova, a u uzvratu je Club America vodio 1:0 i, prema mišljenju domaćeg igrača Gerarda Floresa, zadržavao vrijeme.

U 87. minuti Flores je izgubio živce i tijekom prekida utrčao u teren s klupe te pokušao protivnicima uzeti loptu da se igra može nastaviti. Jedan igrač Club Americe mu je pred nosom odnio loptu petom, a drugi ju je zagradio tijelom. No iznervirani Flores ga je srušio i sudac mu je pokazao izravni crveni karton.

Tri minute kasnije Club America je zabila i drugi gol te potvrdila 13. naslov prvaka.