Hajduk: Varvodić, Sablić, Živković, Maloča, Rubil, Linić, Andrić,Gabrić, Kalinić, Cernat, Rukavina
Inter: Vranjić, Krznar, Starčević, Iftić, Lovren, Grgurović, Carević, Nađ, Gulić, Kukec, Sivonjić

Prvo poluvrijeme:

Samo 400 ljudi došlo je po tmurnom vremenu na Poljud bodriti svoje Bile. Varaždin je očito ostavio traga na broju posjetitelja koji su odlučili subotnje popodne provesti na nogometnom stadionu.

Gol za Hajduk!  Hajduk vodi već od 5. minute. Rumunjski interncionalac Cernat uhvatio je na spavanju Vranjića i sa gotovo 35 metara matirao Interovog vratara.

Gol za Hajduk! Već u 10 . minuti novi pogodak na Poljudu za povećanje Hajdukovog vodstva. Rubil je uposlio loptom Hajdukovu vječnu nadu Rukavinu koji ju je snalažljivo skrenuo u dio gola gdje nije bilo vratara Vranjića.

Gol za Hajduk!  Prava golijada na Poljudu...Novi pogodak već u 17. minuti. Strijelac je ovaj puta Rubil. Rubil je gotovo sve napravio sam, došao na 18 metara i pucao u lijevi donji kut nemoćnog Vranjića. Interu se smiješi prava katastrofa .

Interov trener Bračun povlači prvi taktički potez već u 20, minuti, umjesto Nađa uveo je Krištu.

Gol za Hajduk! Potvrda katastrofe stigla je u 29. od kada je već je ogromnih 4:0 za Hajduk, a strijelac je ponovno Rumunj Cernat. Hajdukov veznjak ovaj puta tukao je s 20-ak metara i pogodio lijevi gornji kut Interovog gola pored nemoćnog Vranjića.

Gol za Inter! U posljednjim sekundima prvog dijela Kukec je bio brži od Živkovića, pretrčao je bivšeg hrvatskog reprezentativca i bez većih problema poslao loptu pored Varvodića. Odmah nakon gola sudac je svirao kraj prvog dijela.

Kraj prvog dijela.

Drugo poluvrijeme:

Tek što je počeo drugi dio Hajduk je došao do povećanja vodstva.

Gol za Hajduk! Još jedan prekrasan gol iz slobodnog udarca. Strijelac ovaj put nije Cernat već igrač topovskog udarca Srđan Andrić koji je sa 28 metara svladao danas katastrofalnog Vranjića.

Gol za Hajduk! Pola tuceta u mreži Intera. Strijelac je veteran Živković nakon Andrićevog ubačaja iz  4. kornera za Bile. Bivši reprezentativac najbolje se snašao u gužvi i zabio loptu u mrežu.

Gol za Inter! Mario Grgurović probio se doslovno od svog do protivničkog šesnaesterca i našao je samog Kukeca koji zabija svoj drugi gol za smanjenje Interove katastrofe.

Gol za Hajduk! Krasna akcija Hajduka. Iz drugog plana Ljubičić je ubacio za Gabrića koji se spustio po lijevom boku i kad je došao na 5 metara lobao je Vranjića za 7:2.

Kraj utakmice u Splitu, uvjerljiva pobjeda Hajduka.

Zadar: Subašić, Parmaković, Batkoski, Puljić, Tomasov, Milin, Surać, Bilaver, Ćustić, Župan, Terkeš
Osijek: Skender, Smoje, Babić, Stranatić, Pranjić, Šolić, Vitaić, Lončarević, Vlaović, Pavličić, Hrnčević

Mizernih 300 ljudi željnih nogometa došlo je na Stanove pogledati dvoboj Zadra i Osijeka. Do 8. minute nema značajnijih opasnosti niti pred zadarskim, niti pred Osijekovim vratima.

25. minuta je u tijeku na zadarskim Stanovima. U vrlo lošoj utakmici bez prilika, jedinu ozbiljniju šansu do sada imao je Zadar. Terkeš se našao u izglednoj prilici, ali nije bio precizan i lopta je završila u Skenderovim rukama.

Gol za Zadar! Napokon uzbuđenje u Zadru i odmah gol. Strijelac je Terkeš koji je rutinirano uletio na jedno ubacivanje u kazneni prostor i bez većih problema savladao Skendera. Ovo je 14. gol zadarskog napadača u HNL-u.

Na odmor se odlazi s minimalnim vodstvom Zadra.

Već je 7. minuta nastavka. Kiša i dalje pljušti kao u u prvom dijelu, a obje momčadi nastavile su u uspavanom tonu.

Niti nakon 21 minute nastavka ništa značajnije nije se dogodilo. Rezultat je i dalje 1:0.

Napokon sjajna akcija Osječana koji su duplim pasovima potpuno izigrali obranu Zadra. U prilici se našao Šolić , ali je u završnom udarcu falilo i snage i preciznosti.

Gol za Osijek! Odmah u sljedećoj akciji gol za poravnanje rezultata. Pavličić je nakon Babićevog ubačaja s desog boka tukao i pogodio vratnicu. Lopta se odbila do Hrnčevića koji je topovski razvalio i pogodio za 1:1.

Posljednje su minute utakmice na Stanovima, rezultat je i dalje poravnat iako Osijek ima više od igre i češće prijeti Subašiću.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa je utakmica završila podijelom bodova.

Cibalia: Bursca, Radas, Zore, Matić, Medvid, Maroslavac, Radotić, Žgela, Bagarić, Baraban, Dodik
Zagreb: Stojkić, Mikulić, Nadarević, Ivanković, Mujdža, Kartelo, Čutura, Pejić, Papan, Jurendić, Piškor

Gol za Cibaliju! Već od 7. minute Cibalija je došla do vodstva. Dodik je strijelac iz akcije koju je organizirao Maroslavac, serviravši svom suigraču loptu na otprilike loptu 11 metara. Cibalijin igrač pogledao je gdje se nalazi Stojkić i mirno plasirao loptu u desni kut zagrebovog gola.

Gol za Cibaliju! U 13. minuti već je 2:0 za Vinkovčane. Strijelac je još jednom Dodik, ovaj puta zagrebovog vratara svladao je vrlo odmjerenim i točnim udarcem s otprilike 15-ak metara.

Gol za Zagreb! Posljednjih 10-ak minuta Zagrebaši su malo pohvatali konce što im se isplatilo u 41. minut. Dobar ubačaj na prvu vratnicu iskoristio je mladi Parlov, koji je nakon nebeskog skoka, glavom poslao loptu u mrežu za smanjenje vodstva. Do kraja prvog dijela je samo 4. minuta.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao i na odmor će se otići s prednošću Cibalije 2:1.

Započelo je i drugo poluvrijeme okršaja u Vinkovcima. Za sada je i dalje 2:1 iz prvog dijela

Gol za Zagreb! Pjesnici su u 18. minuti nastavka došli do izjednačenja, a strijelac je Kartelo. Nakon 4. kornera Zagreba s lijeve strane, Kartelo je bio najviši, sam kao duh došao do lopte i glavom zabio za izjednačenje.

Crveni karton za Zagreb! Ćirina ekipa od 71. minute igra s igračem manje. Mikulić je na sredini terena oštro startao na na jednog Cibalijinog igrača i sudac mu je pokazao direktni crveni karton.

Do kraja se rezultat nije mijenjao i sudac je odsvirao kraj.