Napadač od 30 milijuna eura promašio je dva penala u istoj utakmici

NOGOMETAŠI Nice zasjeli su na čelo ljestvice francuskog prvenstva 1:0 gostujućom pobjedom protiv dosadašnjeg lidera Monaca u prvom susretu 6. kola. Jedini pogodak na utakmici postigao je Boga u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon sjajnog solo-prodora. Nice sada ima 12 bodova, jedan više od drugog Monaca.

Prethodno se u tragičara dvoboja pretvorio napadač Monaca Florin Balogun kojemu je gostujući vratar Bulka obranio čak dva kaznena udarca, prvog u 11., a drugog u 55. minuti. Balogun (22) je centarfor rođen u New Yorku, no prošao je nogometnu školu Arsenala. Za njega nije bilo mjesta u engleskoj momčadi pa je prošlog ljeta prešao u Monaco za 30 milijuna eura. Ove sezone zabio je jedan gol u tri nastupa za Monaco.