Navijači Cibalije: Gdje je nestao čovjek? Kome trebaju utakmice na Veliki petak?

CIBALIA je danas u Vinkovcima dočekala Zrinski u utakmici 24. kola Supersport Prve NL, a susret je završio pobjedom 2:1 gostujuće momčadi. Tako se momčad iz Jurjevca ponovo odvojila na pet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Šibenika, koji ima utakmicu manje.

Domaća momčad je povela već u prvoj minuti golom Karla Iasegija, a Zrinski je do preokreta došao nakon drame u drugom dijelu utakmicu. Prvo je u 58. na 1:1 poravnao Ajdin Mujanić, a onda je konačnih 2:1 i velika tri boda Zrinskom donio Domagoj Jelavić golom u 91. minuti.

Osim rezultata, s ove utakmice odjeknula je i poruka navijača Cibalije, koji su preko skoro cijele tribine izvjesili transparent na kojem je pisalo "Gdje je nestao čovjek? Kome trebaju utakmice na Veliki petak?".