Negredo srušio "svoju" Sevillu

VALENCIA je svladala Sevillu s 2:1 u derbiju 32. kola španjolske Primere. Sjajnu utakmicu na Mestalli otvorio je prekrasnim golom iz slobodnog udarca Daniel Parejo u 41. minuti. Domaćin je tražio novi gol, pogađao vratnicu, a kazna je uslijedila u 86. kada je Kevin Gameiru s desne strane svladao vratara Diega Alvesa za izjednačenje. No, Valencija nije klonula već je u 91. minuti potpisala pobjedu, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Alvaro Negredo.

Upravo je Sevilli presudio napadač koji je bio njen nogometaš od 2009. do 2013. godine i za koju je postigao 70 golova na 139 susreta.

Alen Halilović igrao je od 69. minute u porazu Sporting Gijona kod kuće od Celte, kojoj je slavlje donio sjajni Duran Nolito u 64. minuti. Villarreal je na krilima Denisa Suareza i Cedrica Bakambua riješio Getafe, dok je Athletic Bilbao golom Inaki Williamsa svladao Rayo Vallecano.