Neobičan slobodnjak Modrića kojim je u zadnjoj sekundi Realu umalo donio pobjedu

U DERBIJU 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva, velikom madridskom derbiju, Atletico i Real su na stadionu Wanda Metropolitano odigrali bez pobjednika, 1:1.

Ovaj rezultat je najviše razveselio Barcelonu koja je nakon ovog kola smanjila zaostatak za vodećim Atleticom na tri boda.

Domaćin je poveo u 15. minuti golom Luisa Suareza na dodavanje Marcosa Llorentea. Bio je to 12. Suarezov pogodak protiv Kraljevskog kluba. U 88. minuti je izjednačio Karim Benzema.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Real je skoro zabio gol za pobjedu. Real je dobio slobodan udarac protiv Atletica na rubu šesnaesterca, a lukavim udarcem vanjskom sjajno je pokušao Luka Modrić, no otišlo je pokraj gola.