NEYMAROV DOUBLE-DOUBLE Strašni PSG šesticom ispratio Toulouse

PSG je odgovorio Monacu u borbi za titulu. Francuski doprvak razbio je Toulouse s 6:2 u trećem kolu Lige 1 i vratio se na prvo mjesto, koje drži zbog bolje gol razlike ispred rivala iz Monte Carla i Saint-Etiennea.

Novu veliku pobjedu i pravi show obilježio je najskuplji nogometaš u povijesti. Neymar, koji je zaplakao tijekom minute šutnje za žrtve terorističkog napada u Barceloni, zabio je dva gola (31. i 92.) i upisao dvije asistencije (35. i 84.), a u strijelce su se upisali i Rabiot (35), Cavani (75-11m), Pastore (82) i Kurzawa (84), dok su za goste zabili Gradel (18) i Julien (78).

Pariški sastav je utakmicu završio s igračem manje nakon što je u 69. minuti pocrvenio talijanski veznjak Marco Verratti.

Također, bila je to 25. utakmica koju PSG nije izgubio na Parku prinčeva u prvenstvu, uz 19 pobjeda i šest remija.