Nica protiv St. Etiennea ostala sa osam igrača i izgubila

SUBOTA navečer je bila iznimno uspješna kada su u pitanju momčadi koje su početkom ove sezone zamijenile drugu francusku nogometnu ligu s Le Championnatom.

Pobijedili su Dijon i Evian, dok je Ajaccio uzeo jedan bod. Dijon je na svom travnjaku svladao Bordeaux s 2:0, a odluka je pala između 69. i 73. minute. Naime, samo je toliko trebalo Dijonu da zabije dva pogotka i time dođe do treće ovosezonske pobjede.

Evian je kao domaćin svladao Lorient 2:1, te su i oni upisali treću pobjedu, dok su Ajaccio i Caen podijelili plijen odigravši 2:2.

Najvatrenije je bilo u ogledu Nice i St. Etiennea. Završilo je pobjedom St. Etiennea 2:0, a domaćin je potpuno izgubio glavu, pa su utakmicu završili sa samo osam igrača na travnjaku. Pocrvenjeli su Ospina u 21., Mouloungui u 28. i Civelli u 85. minuti.