Nigerijci na Wembleyju izgubili, ali oduševili dresom

Facundo Arrizabalaga/EPA

NIGERIJA, suparnik Hrvatske na Svjetskom prvenstvu, izgubila je 1:2 od Engleske u prijateljskoj utakmici na Wembleyju.

Nigerijci su imali velikih problema s prekidima pa su upravo iz kornera u sedmoj minuti Englezi poveli preko Cahilla. Prednost domaćih, koji su u prvom dijelu dominirali, povećao je u 39. minuti Kane.

"Nigerijci ne sijaju kao njihovi dresovi", izjavio je engleski komentator u trenucima dominacije domaće reprezentacije. Nigerijski dres, jedan od najljepših od reprezentacija koje sudjeluju na Svjetskom prvenstvu, ujedno je bio i najkomentiranija stvar na društvenim mrežama tijekom utakmice.

U drugom dijelu su Englezi vidljivo usporili, Nigerija zaigrala nešto bolje te uspjela poraz ublažiti preko Iwobija nakon solo prodora.

Nigerija će u srijedu odraditi i svoju posljednju provjeru protiv Češke.