REGIJA

Nizozemci oduševili Srbe posebnom kartom Srbije: "Nema predaje"

NIZOZEMSKI Twente pobijedio je 3:1 kod srpskog Čukaričkog u trećem pretkolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu. Sve je bilo riješeno već nakon prvog poluvremena. Gosti su poveli preko Rotsa u osmoj minuti, a u 31. je Vlap pogodio za 0:2. Treći gol za Twente zabio je Brenet u 43. minuti, a pogodak nade za domaćina postigao je Kovač u 59. minuti utakmice.

"Nema predaje"

Twente je na gostovanju u Beogradu imao podršku svojih navijača iz Enschedea. Oni su oduševili srpsku javnost zastavom. Naime, na njoj je bila nacrtana karta Srbije, na kojoj su Kosovo i Metohija. Uz kartu je pisala i poruka "Nema predaje", Navijači Twentea su i prije pet godina iskazali podršku Srbiji na utakmici s Feyenoordom, kada su izvjesili transparent "Kosovo je Srbija".