KVALIFIKACIJE ZA SP

Novi kiks Francuske, svjetski prvaci prvi put vezali pet remija

UKRAJINA je na domaćem terenu remizirala protiv Francuske (1:1) u 5. kolu skupine D kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Domaćin je poveo u 44. minuti sjajnim golom Šaparenka, a za bod Francuza pogodio je Martial u 50. minuti.

Francuska sada ima pet vezanih remija, računajući samo regularnih 90 minuta, jer je tijekom tog niza izgubila od Švicarske nakon penala u osmini finala Eura.

Pored susreta sa Švicarskom, Francuzi su remizirali s Portugalom i Mađarskom u skupini na Euru, a onda su remije upisali u susretima kvalifikacija protiv Bosne i Hercegovine te protiv Ukrajine.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL UKRAJINE

Ovo je prvi put u povijesti da Francuska poveže pet remija, ali i takav niz joj je dovoljan za prvo mjesto u skupini I, ispred Finske i Ukrajine, koje imaju po četiri boda manje, s tim da Finci imaju i dvije utakmice manje.