Novi šok za Barcu: Na Nou Campu jedva spasila bod protiv Bilbaa

BARCELONA je u 7. kolu Primere na Nou Campu odigrala samo 1:1 protiv Athletic Bilbaa i nije uspjela pobijediti već treću utakmicu zaredom u prvenstvu.

Nakon što je prije tjedan dana odigrala samo 2:2 kod Girone, a u srijedu izgubila od Leganesa, Barca je odigrala još jednu slabu utakmicu i ponovno dopustila Realu da joj pobjegne na vrhu. Madriđani večeras igraju gradski derbi protiv Atletica.

Ernesto Valverde je utakmicu započeo s Messijem na klupi, a gosti su poveli u 41. minuti golom de Marcosa. Messi je ušao u igru u 55. minuti i šest minuta prije kraja je asistirao Muniru El Haddadiju za 1:1. Luis Suarez je četiri minute kasnije zabio za 2:1, ali je njegov gol poništen zbog zaleđa.

Barca u sljedećem kolu ide na teško gostovanje u Valenciju, a onda dočekuje odličnu Sevillu.