Pogledajte asistenciju Perišića u polufinalu Kupa

Foto: EPA

NOGOMETAŠI NEC-a i PSV-a igraju polufinalnu utakmicu nizozemskog Kupa, a poslije 40 minuta igre rezultat je 2:2.. NEC je poveo u šestoj minuti pogotkom Bryana Linssena, no aktualni prvaci Nizozemske brzo su odgovorili i golovima Ismaela Saibarija te Dennisa Mana preokrenuli zaostatak. NEC je do izjednačenja stigao u 37. minuti pogotkom Elija Dase. Utakmica je u tijeku.

Asistent za izjednačujući pogodak Saibarija bio je Ivan Perišić. Hrvatski reprezentativac dobio je loptu na lijevom krilu od Paula Wannera te je iz prve centrirao ka trojici suigrača, a Marokanac je glavom iz blizine pogodio za 1:1. Perišićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

Perišić je tako nastavio sjajnu formu i treću utakmicu u nizu sudjelovao kod pogotka, poslije prvenstvenih golova protiv Heerenveena i Heraclesa. Ove sezone odigrao je 34 utakmice u svim natjecanjima i sada je blizu "double-double" učinku. Trenutačno je na osam pogodaka i devet asistencija.

Cup Tree provided by Sofascore

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.