HNL

Pogledajte gol karijere Hajdukovog kapetana

Screenshot

HAJDUK je s 3:0 sredio Goricu na Poljudu u petom kolu HNL-a i došao do četvrte pobjede u pet kola. Jairo ga je doveo u vodstvo  30. minuti, a isti je igrač u 67. zabio za potvrdu pobjede nakon što je gostujući napadač Ndiaye u 59. minuti dobio drugi žuti karton.

>>> HAJDUK - GORICA 3:0 Bijeli prvi put slomili Goričane, Juranovićev gol karijere

A onda je na scenu stupio kapetan Bilih Josip Juranović i zabio gol u stilu Lionela Messija.

Uzeo je loptu na desnoj strani na centru i sletio se munjevito prema golu Kristijana Kahline. Nitko ga nije mogao zaustaviti pa je na kraju lijepo zakucao za delirij na Poljudu i konačnih 3:0 u 69. minuti. Ovo je definitivno gol karijere desnog beka splitske momčadi.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.