Pogledajte golčinu iz 94. minute kojom je Arsenal iznenađujuće izgubio u Ligi prvaka

PORTO je iznenađujuće pobijedio Arsenal 1:0 na domaćem terenu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Bio je to vrlo siromašan dvoboj u kojem gotovo i nije bilo prave prilike, a onda je Brazilac Galeno šokirao Engleze krasnim golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Krilni napadač domaćina primio je loptu na lijevoj strani, okrenuo se prema golu, namjestio, a zatim potpuno nečuvan naciljao suprotni kut. Arsenalov golman David Raya se ispružio, ali nije mogao dosegnuti loptu koja je završila u mreži za šokantnih i konačnih 1:0.

Galenu je ovo bio 31. nastup u sezoni računajući sva natjecanja. Zabio je osam i asistirao za devet pogodaka, a osobito je raspoložen upravo u Ligi prvaka. Naime, u elitnom natjecanju bio je četiri puta strijelac, a triput asistent.