LIGA PRVAKA

Pogledajte golove kojima je Šahtar srušio Real. Prvi je poklon Realove obrane

REAL je poražen 2:0 na gostovanju kod Šahtara u utakmici 5. kola grupne faze Lige prvaka, a pogotke su zabili Dentinho i Manor Solomon. Ovim porazom Real je došao jako blizu ispadanja iz skupine Lige prvaka prvi put u svojoj povijesti.

Dentinho se u prilici našao u 56. minuti nakon što je obrana Reala presjekla loptu koju je Kovalenko uputio u kazneni prostor, ali se ona odbila do brazilskog napadača, pokraj kojeg je bio Varane. Francuz je reagirao kako nikako ne bi smio i samo je propustio loptu do Dentinha koji je onda mirno zabio za vodstvo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK DENTINHA

U 74. minuti u igru je ušao Manor Solomon koji je zamijenio Taisona, a onda je devet minuta kasnije odlučio utakmicu. Došao je Solomon do ruba kaznenog prostora s loptom koju je oteo igračima Reala na tridesetak metara od njihovog gola i mirno matirao Courtoisa pogotkom koji je nokautirao Real.