HNL PRIPREME

Pogledajte golove s utakmice Hajduka i Croatije iz Zmijavaca

Gif: Hajduk.hr

HAJDUK je u prijateljskoj utakmici na Poljudu remizirao 1:1 s Croatijom iz Zmijavaca, a golove na susretu zabili su Tomislav Mrkonjić u 16. minuti i Dimitrios Diamantakos u 54. minuti.

Jedini gol Zmijavaca postigao je najistaknutiji pojedinac kluba u posljednjoj polusezoni, poznatiji i kao Zmijavački Messi. Taj nadimak nadjenuli su mu simpatizeri kluba.

Pobjegao je nespretnoj obrani Hajduka i primio dubinsku loptu na oko 15 metara od gola te šmekerski prebacio Lovru Kalinića za vodstvo svoje momčadi.

Pogodak za Hajduk zabio je Diamantakos koji je bio precizan s bijele točke nakon što je jedan od igrača Zmijavaca igrao rukom u kaznenom prostoru. Spornu situaciju možete vidjeti na slici ispod.