Pogledajte Guardioline suze i neuspjeli pokušaj rušenja Haalanda

NOGOMETAŠI Manchester Cityja pobjednici su 142. izdanja najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu. U finalu FA kupa igranom na Wembleyju City je svladao gradskog rivala Manchester United 2:1 i tako, nakon što je ranije osvojio Premier ligu, stigao na korak do trostruke krune. Hoće li je osvojiti, ovisit će o ishodu finala Lige prvaka u kojem igra protiv Intera.

Pep Guardiola bio je oduševljen uspjehom svoje momčadi. Grlio je i ljubio svoje igrače, a u jednom trenutku ushićenosti djelovao je kao da pokušava zahvatom s leđa na travnjak srušiti zvijezdu momčadi Erlinga Haalanda. Snažni Norvežanin, naviknut na grubosti suparnika koji ga u gotovo svakom napadu pokušavaju baciti na travnjak, istrpio je zahvat svog trenera.

Kamere su snimile i trenutak u kojem je Guardiola brisao suze radosnice iz očiju.