ALMERIA

Pogledajte ispad bijesa trenera španjolskog kluba

ALMERIJIN trener Jose Gomes izgubio je živce na konferenciji za medije poslije derbija španjolske druge lige u kojem je njegova momčad protiv Leganesa odigrala 1:1.

Do sudačkog produžetka utakmice rezultat je bio 0:0, a Almeria je bila ta koja je povela u 92. preko Manua Morlanesa. Do izjednačenja je došlo iz jedanaesterca u 100. minuti susreta, koji je potom završio, a baš to je razljutilo trenera momčadi koja se pokušava vratiti u najviši rang španjolskog nogometa, u kojem je nema od 2015.

Gomes je bio bijesan na suce utakmice, glavnog na terenu i glavnog u VAR sobi.

Zamjerao im je sviranje najstrože kazne u 95. minuti susreta, koji je bio produljen za četiri minute, i zato je u višeminutnom monologu ponavljao da je ljutit i zahtijevao poštovanje za momčad koja naporno radi da bi se vratila u La Ligu.

Almeria je od 16. minute imala igrača više, nakon što je crveni karton dobio Ruben Perez.