Pogledajte kako je legenda Manchester Uniteda slavi pobjednički gol Reala

Screenshot: Twitter

RIO FERDINAND, nekoć sjajni stoper Manchester Uniteda i osvajač Lige prvaka iz sezone 2007./08., a danas stručni komentator utakmica za TNT Sports, s oduševljenjem je dočekao pobjednički gol Real Madrida kojim je španjolski velikan izborio nastup u finalu Lige prvaka.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ.FERDINANDOVO SLAVLJE

Nakon utakmice u Münchenu koja je završila 2:2, Real je u uzvratnoj utakmici polufinala natjecanja gubio 0:1 do 88. minute, a tada golovima Joselua preokrenuo rezultat, pobijedio 2:1 i izborio finale Lige prvaka. Igrat će ga protiv Borussije Dortmund 1. lipnja na Wembleyju.

Preokret u završnici oduševio je Ferdinanda. Kamere su snimile njegovu reakciju kod pobjedničkog gola u 91. minuti, a onda i reakciju nakon što je VAR potvrdio da je pogodak bio regularan. Legenda engleskog nogometa i Manchester Uniteda oduševljeno je skakao od sreće i grlio se s navijačima. Ferdinand je imao dogovorenu proslavu s Antonijem Rüdigerom. Nijemac je dotrčao do Ferdinanda, no nisu je uspjeli izvesti zbog pregleda gola VAR-om.